60-lecie hokeja na trawie

Klub Sportowy Lipno Stęszew na przestrzeni  obecnego i minionego roku przeżywa dwie bardzo ważne rocznice. W zeszłym roku świętowaliśmy uroczyście, także w murach Muzeum Regionalnego w Stęszewie jubileusz 90-lecia istnienia Klubu, natomiast w tym roku mija dokładnie 60 rocznica powstania w KS Lipno Stęszew sekcji hokeja na trawie. Jubileusz ten został już uczczony nie tylko okolicznościową wystawą podczas Dni Stęszewa 25 czerwca br. , ale też awansem – po raz drugi w historii – hokeistów Lipna do I ligi!

Wspomniana wyżej ekspozycja, która była prezentowana w ramach Dni Stęszewa 25 czerwca br. na stadionie przy ul. Trzebawskiej, jest obecnie dostępna do zwiedzania w Muzeum Regionalnym w Stęszewie. Wystawę można oglądać do końca sierpnia br. w godzinach otwarcia Muzeum, tj. od wtorku do niedzieli, w godzinach 10:00-14:00. Serdecznie zapraszamy!